Polski
 • Closet 0
 • Uchwyt przelotowy dla rurki 10mm /montaż do 42,4mm
  Quick view
  Without Tax: 1.12 € 0.74 €
  With Tax: 1.37 € 0.91 €
  Glass clamp 55x55mm for 42,4mm pipe satin
  Quick view
  Without Tax: 6.81 € 3.70 €
  With Tax: 8.38 € 4.55 €
  Glass clamp 55x55mm for 42,4mm pipe satin
  Quick view
  Without Tax: 6.81 € 4.63 €
  With Tax: 8.38 € 5.70 €
  Uchwyt przelotowy slim dla rurki 10mm/ montaż do 42,4
  Quick view
  Without Tax: 1.02 € 0.74 €
  With Tax: 1.26 € 0.91 €
  Holder for 10mm pipe mounted to 33,7 pipe
  Quick view
  Without Tax: 1.12 € 0.56 €
  With Tax: 1.37 € 0.68 €
  PayU
  InPost
  Visa
  Card Payments
  40x40mm glass holder for flat surface stand-off 40mm satin
  Quick view
  Without Tax: 9.34 €
  With Tax: 11.49 €
  Slot tube 42,4 x 2500mm
  Quick view
  Without Tax: 15.04 €
  With Tax: 18.50 €
  Sliding door system
  Quick view
  Without Tax: 118.16 €
  With Tax: 145.33 €
  Two Way Glass Holder dis 50mm
  Quick view
  Without Tax: 27.34 €
  With Tax: 33.63 €
  HINGE TO JOIN GLASS DOOR WITH WALL
  Quick view
  Without Tax: 16.51 €
  With Tax: 20.30 €
  Glass clamp 40x50mm for 42,4mm pipe ZAMAK raw
  Quick view
  Without Tax: 1.39 €
  With Tax: 1.71 €

  Regulations

  Regulamin sklepu internetowego

  Sklep internetowy   MG STAL, dostępny pod adresem www.elementydobalustrad.pl , prowadzony jest przez firmę MG STAL, wpisaną przez Prezydenta Miasta Warszawy do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 524-146-75-29

  Regulamin zakupów

  1. Sklep internetowy MG STAL prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane  przez stronę www.elementydobalustrad.pl oraz telefonicznie. 

  2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

  3. Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

  4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

  5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

  Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru.

  6. Możliwe są następujące formy płatności:

   

  • Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.
  • Za pobraniem - gotówką przy odbiorze przesyłki od Kuriera.
  • Gotówką - przy odbiorze towaru w siedzibie naszej firmy.

   

  Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

  7. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

  8. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny: MG STAL ul. Konwaliowa 9, 03-194 Warszawa. Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy. 

  9. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

  10. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

  11. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

  12. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki  należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

  13. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu MG STAL. nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

  14. Zespół serwisu www.elementydobalustrad.pl  dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie internetowym produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.