BALUSTRADY SYSTEMOWE DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

Balustrada szklana Rotule 50mm Balustrada szklana Rotule 50mm
Producent: MG STAL
Cena:

0,00 zł

Cena netto: 0,00 zł

Balustrada szklana - Spigot okrągły Balustrada szklana - Spigot okrągły
Producent: MG STAL
Cena:

0,00 zł

Cena netto: 0,00 zł

Balustrada szklana - Spigot kwadrat Balustrada szklana - Spigot kwadrat
Producent: MG STAL
Cena:

0,00 zł

Cena netto: 0,00 zł

BALUSTRADA Z LINKĄ NIERDZEWNĄ BALUSTRADA Z LINKĄ NIERDZEWNĄ
Producent: MG STAL
Cena:

0,00 zł

Cena netto: 0,00 zł

Jaka balustrada na schody?

Jeżeli chcesz zamontować balustradę bez konieczności wykonywania spawania, cięcia oraz innych czasochłonnych prac związanych z dużym wysiłkiem, postaw na nowoczesne balustrady systemowe. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zamontować balustradę przy schodach wewnętrznych lub zewnętrznych bez konieczności inwestowania we wsparcie specjalistów.

Balustrady do samodzielnego montażu to najlepsze połączenie rozsądnej ceny, prostoty instalacji oraz wysokiej jakości. Jeśli zdecydujesz się na montaż balustrad nierdzewnych we własnym zakresie, możesz zaoszczędzić na kosztach usługi montażu, a jednocześnie zyskać satysfakcję z wykonania prac własnymi siłami.

Wszystkie balustrady systemowe mają modułowy charakter, co oznacza, że można łączyć ze sobą elementy, uzyskując pożądane kształty, a wymiana poszczególnych elementów na nowe, przedłużenie czy skrócenie konstrukcji nie stanowi żadnego problemu.

Balustrady ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu

Jako producent staramy się dbać o różnorodność produktów w ofercie, dlatego możemy Ci zaproponować systemy o różnym typie konstrukcji. Na balustrady do samodzielnego montażu składają się zarówno nowoczesne modele z dużymi przeszkleniami, jak i klasyczne warianty barierek z wypełnieniem z rurek.

Nasz sklep znajduje się w Warszawie, jednak obsługujemy klientów z całego kraju. Dostarczamy balustrady do samodzielnego montażu przesyłką kurierską na terenie całej Polski.

Elementy do balustrad dla wykonawców

W sklepie MG Stal znajdziesz kompleksowe zaopatrzenie dla wykonawców balustrad, oferując szeroki asortyment wysokiej jakości elementów. Nasze produkty, takie jak profile aluminiowe, rotule, uchwyty punktowe, oraz różnorodne akcesoria, zapewniają solidność i estetykę konstrukcji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, jak miedzy innymi np. balustrady szklane na rotulach, możliwe jest stworzenie nowoczesnych i minimalistycznych projektów. Wspieramy wykonawców, oferując także profesjonalne doradztwo oraz szybką wycenę balustrad na podstawie przesłanych wymiarów na sklep@mgstal.pl. Zaufaj MG Stal - Twojemu partnerowi w kreowaniu eleganckiej i trwałej barierki ze stali nierdzewnej.


Wyceń swoją balustradę:

Do bezpłatnej wyceny wystarczy nam odręczny rysunek z wymiarami miejsca pod balustradę. Wyślij zapytanie na sklep@mgstal.pl 

Co potrzebujemy do bezpłatnej wyceny?

  • wymiary miejsca pod balustradę
  • który wzór balustrady Cię interesuje, słupki z rury 42,4 czy z profila 40 x 40 WZORY SŁUPKÓW BALUSTRAD 
  • wykończenie szlif czy poler
  • jakie wypełnienie balustrady - z ilu rurek poprzecznych czy ze szkłem
  • wysokość balustrady wraz z poręczą
  • montaż na powierzchni płaskiej czy na schodach
  • mocowanie od góry czy boku (policzka)

Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zapewnimy Ci kompleksowe doradztwo techniczne oraz przedstawimy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Poznaj szczegóły dzwoniąc na nr tel.: 509 219 919 lub pisząc e-mail do nas: sklep@mgstal.pl
Odpowiemy na każde pytanie! 

Zapraszamy do współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl